Sözler Metal Hakkında

    SÖZLER METAL ENDÜSTRİYEL AMBALAJ Ltd şti . 2014 yılında MANİSA’da Endüstriyel Ambalaj sektöründe BUKLE TOKA,SAÇ KLİPS ÜRETİMİ İLE  faaliyetine başlamıştır. Başladığı günden bu zamana kadar teknolojiyi ve dünyada kullanılan ambalaj sistemlerini yakından takip ederek müşterilerine çözümsel öneriler sunarak katkıda bulunmuş, kısa bir süre sonra tüm endüstriyel ambalaj malzemelerinin satışına başlayarak bununla birlikte teknik destek ve daha uygun sistemleri tavsiye ederekten müşterilerinin daha doğru sistemleri kullanmaları konusunda da teknik destek vermeyi ilke edinmiştir.

    Zaman içerisinde kendini geliştirerek 2016 yılında üretim bazında makine parkını CNC MAKİNALAR ekleyerek ürün kalitesi ve üretim iyileştirmlerini yaparak faaliyetine devam etmek amacıyla yatırımlarını artırmıştır.

    Ürün yelpazemizi her geçen gün daha da artırarak, tüm sektörlere hitap edebilecek bir donanıma sahip olmuş ve ayrıca AR-GE çalışmalarına yatırım ayırmış ve bu yenilikleri de piyasaya kazandırmıştır.

    Anında çözüm üretebilen, konusunda uzman kadrosu ile satış sonrası hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getiren firmamız geçen yıllar boyunca edindiği tecrübe ve ürün bilgilerini de müşterilerine aktarmakta ve birlikte çözüm üretebilmektedir.